Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09. maj
19:00
Høng GF
Faxe-Haslev Pigefodbold
UHT
8:8 Kvindesenior 2 - Forår Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:00
Oversidder
IF Frem Bjæverskov (1)
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 11. maj Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:00
Sorø Freja
Oversidder
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 11. maj Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:20
Høng GF
Køge BK
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 11. maj Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:20
Oversidder
Oversidder
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 11. maj Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:40
IF Frem Bjæverskov (1)
Køge BK
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 11. maj Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:40
Høng GF
Sorø Freja
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 11. maj Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:00
Oversidder
IF Frem Bjæverskov (1)
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 11. maj Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:00
Oversidder
Høng GF
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 11. maj Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:20
Køge BK
Sorø Freja
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 11. maj Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:20
IF Frem Bjæverskov (1)
Høng GF
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 11. maj Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:40
Køge BK
Oversidder
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 11. maj Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:40
Sorø Freja
Oversidder
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 11. maj Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
14. maj
18:30
Høng GF
Tølløse BK
U14 Drenge 3 (10) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
15. maj
18:00
Høng GF
FS Hashøj
U12 Drenge 4 8:8 (12) Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
15. maj
19:00
Høng GF
Vemmelev Boldklub
8:8 Kvindesenior 2 - Forår Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
18. maj
13:30
Høng GF
Ringsted IF
Serie 4A - Forår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
18. maj
15:30
Høng GF
Haslev FC
Serie 1 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
19. maj
11:00
Høng GF
Vetterslev-Høm GF
Serie 4B - Forår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
22. maj
18:00
Høng GF
Roskilde Boldklub
U12 Drenge 3 8:8 (12) Forår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
23. maj
19:00
Høng GF
Køge Nord FC
Serie 1 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
24. maj
18:30
Høng GF
Borup IF Fodbold
U19 Drenge 1 (05-06) Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
24. maj
19:00
Høng GF
Oversidder
U19 Drenge 1 (05-06) Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:30
Høng GF
Tuse IF
U14 Drenge 3 (10) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
25. maj
12:00
Høng GF
Himmelev-Veddelev BK
U16 Drenge 3 (08) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
28. maj
18:30
Høng GF
B. 73, Slagelse
U14 Drenge 3 (10) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
31. maj
19:00
Høng GF
Herlufsholm GF
U19 Drenge 1 (05-06) Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
31. maj
19:00
Høng GF
FC Lejre
Serie 4A - Forår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
01. jun
15:30
Høng GF
Gørslev IF
Serie 1 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:30
Høng GF
Oversidder
U12 Drenge 3 8:8 (12) Forår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
02. jun
11:00
Høng GF
Gerlev Idrætshøjskole
Serie 4B - Forår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
05. jun
19:00
Høng GF
Næstved FC 77
8:8 Kvindesenior 2 - Forår Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:30
Høng GF
Kværkeby IF
U12 Drenge 4 8:8 (12) Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
08. jun
12:00
Høng GF
Raklev GI
U16 Drenge 3 (08) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
09. jun
11:00
Høng GF
Sportsklubben Slagelse
Serie 4B - Forår Pulje 5
|